Фабрика Tomassi Galanti - салон елітних меблів ComodoTomassi Galanti
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Tomassi Galanti (Італія)

Протягом більше 60 років історія компанії грунтується на пристрасній захопленості своєю роботою і на ідеалах, що поєднують цінність накопиченого досвіду з постійним вивченням технологічних новинок і тенденцій ринку, пошуком найкращих матеріалів і моніторингу змін способу життя. Це місія цієї сім'ї.
Еволюція компанії йде повним ходом. Для братів Джакомо і Джованні радикальний ребрендинг, створення нового головного офісу, інвестиції в нові технології і ретельне дослідження продукції - основні елементи росту і просування компанії в майбутньому. Так народилася Gea - колекція, натхненна силою природних матеріалів, таких як дерево і мармур, сталь і бронза, латунь і скло, інтерпретованих згідно ексклюзивному дизайнерському баченню. Вибрані клієнтом матеріали, типи обробок і аксесуари будуть гармонійно поєднуватися один з одним, втілюючи в життя особисте, ні з чим не порівнянне уявлення про кухню.
Багато з тих, хто працює в Tomassi Galanti, провели більшу частину свого трудового життя в компанії, і кожен вніс свій внесок в зміцнення цінностей і концепцій. Вони намагаються передати молодим людям не тільки їх, але і уважне, майже зворушливе ставлення до матеріалів та деталей. Там працює команда висококваліфікованих фахівців, майстрів своєї справи, які разом з постачальниками відмінної сировини та інноваційних технологій можуть гарантувати виробництво першокласної продукції.

Всі
Кухонна композиція
Обідній стіл
Обідній стілець
Барні стільці
Gea
Bottega dell`Antiquario
/