Фабрика Alchymia - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Alchymia (Італія)

У чому унікальність італійського меблевого бренду Alchymia?

Вся вироблена ним продукція виготовляється виключно вручну.

У еклектиці меблів Alchymia присутній класичний стиль і арт-деко, в деяких виробах можна відзначити східні мотиви, але в одному можна бути абсолютно впевненим - це абсолютно унікальна продукція високої якості, яку неможливо сплутати з жодним іншим меблевим брендом.

У той же час асортимент фабрики Alchymia досить широкий - в лінійці продукції цього меблевого бренду присутні вироби від фантазійних тумбочок до елегантних вишуканих диванів.

Дизайнери Alchymia, дотримуючись традицій майстрів-меблевиків середньовічної Італії, створюють шедеври, аналоги яких можна побачити в музеях і палацах по всьому світу.

Широко використовуються цінні породи дерев, перламутр, метал.

У декорі меблів Alchymia дизайнери фабрики використовують сусальне золото, розпис, різьблення, мозаїчне панно, оригінально задіють срібну фольгу.

Спальні та столові гарнітури Alchymia, м'які меблі та інші вироби для житлової зони - все це плід копіткої праці дизайнерів фабрики, які стилізують свою продукцію під шедеври майстрів минулих століть.

Вони можуть використовувати абстрактні течії або східні мотиви при втіленні своїх ідей в вироби, але головна умова, яке при цьому дотримується - ми незмінно отримуємо меблі найвищої якості, вишуканих витончених форм, при цьому абсолютно впізнавану і цінується своїми покупцями.

Широкий асортимент меблів, пропонований брендом Alchymia, дозволить скомпонувати гармонійний інтер'єр практично в будь-якому заданому просторі.

А неповторна атмосфера, притаманна меблів Alchymia, при правильній експлуатації і грамотному догляді, дозволить насолоджуватися нею десятиліття.

Купуючи меблі Alchymia, ви купуєте як бонус довгі роки гарного настрою в оточенні вишуканості та оригінальності.

Це справжній ексклюзив, не схильний до тимчасової зміни цінностей, який дозволить вам підкреслити свою індивідуальність.

Всі
Стіл
Ліжко
Комод
Тумба приліжкова
Туалетний стіл
Диван
Крісла
Серванти і буфети
Бар
Обідній стіл
Обідній стілець
Консоль
Барна стійка
Барні стільці
Розсувні двері
Журнальний стіл
Двостулкова шафа
Дзеркало в вітальню
Картини
Зашивка стін
Картина
Буфет
Бар з буфетом
Двостулкові двері
Підлогова декоративна панель
Limited Edition
Prove D'autore
Narciso
Egeo
Damasco
Argento
Desdesmona
Flora
/