Фабрика Alberta Salotti - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Alberta Salotti (Італія)

Фабрика Alberta Salotti, розташована на північному сході Італії, на меблевому ринку з 1978 року.

Всі ці роки дизайнери Alberta Salotti не перестають дивувати шанувальників продукції фабрики сміливістю рішень і широтою пропонованого асортименту продукції.

Дивани і крісла від Alberta Salotti (а фабрика спеціалізується на виробництві м'яких меблів) - це діапазон від класики до модерну.

Це елегантність простих ліній в поєднанні зі строгим чорним або білим оббивної тканини, це бездоганна якість матеріалів і елегантність обробки.

На стику цієї простоти і багатогранності і народжується своєрідність бездоганного стилю меблів Alberta Salotti.

У створенні меблевих ансамблів для італійської фабрики беруть участь багато відомих архітектори і навіть такі монстри, як Лабораторія дизайну IUAV, міланське політехнічна експериментальне об'єднання POLI.Design.

Є в лінійці продукції фабрики молодіжний напрям, представлене минималистичной модульними меблями.

З цих виробів Alberta Salotti можна створювати поліфункціональні локації або простору з чітко заданої спрямованістю: робоча або гостьова зона, спальня і т.п.

Один з творців фабрики Alberta Salotti - Джузеппе Сброджіо, як людина, яка любить подорожувати і експериментувати, відразу вибрав одним з векторів розвитку свого бренду експортооріентірованность, в результаті чого близько 50% продукції, що випускається меблів продається в багатьох країнах світу, географія дуже обширна - від Нідерландів і Бельгії до Японії, США країни Південної Америки.

Природно, представлена ​​компанія і на внутрішньому ринку - меблі Alberta Salotti представлена ​​більш, ніж на тисячі торгових майданчиків по всій Італії.

У виробництві меблів дизайнери і виробники використовують як класичні матеріали високої якості - дерево, текстиль (бавовняні тканини, вельвет, жаккарди, жатий шовк, інші варіанти), шкіру, так і досить широко впроваджують інноваційні технології. Італійські меблі Alberta Salotti - це найвища якість, різноманітність стилів і надійність на довгі роки.

Всі
Стіл
Лампа
Дзеркало
Ліжко
Диван
Кутковий диван
Диван на ніжках
Модульний диван
Крісла
Кушетка
Пуф
Обідній стіл
Обідній стілець
Журнальний стіл
Подушки
Буфет
Black Collection
Armchair and Chaise Longue
Controluce
Led Cortina Collins
Modern Collection
Classic Collection
The Modern Leather
The Modern
Sofa Bed
Golden Young
/