Фабрика ALBERTA SALOTTI - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (067) 406-67-04(050) 442-30-14
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

ALBERTA SALOTTI (Італія)

Фабрика Alberta Salotti, розташована на північному сході Італії, на меблевому ринку з 1978 року.

Всі ці роки дизайнери Alberta Salotti не перестають дивувати шанувальників продукції фабрики сміливістю рішень і широтою пропонованого асортименту продукції.

Дивани і крісла від Alberta Salotti (а фабрика спеціалізується на виробництві м'яких меблів) - це діапазон від класики до модерну.

Це елегантність простих ліній в поєднанні зі строгим чорним або білим оббивної тканини, це бездоганна якість матеріалів і елегантність обробки.

На стику цієї простоти і багатогранності і народжується своєрідність бездоганного стилю меблів Alberta Salotti.

У створенні меблевих ансамблів для італійської фабрики беруть участь багато відомих архітектори і навіть такі монстри, як Лабораторія дизайну IUAV, міланське політехнічна експериментальне об'єднання POLI.Design.

Є в лінійці продукції фабрики молодіжний напрям, представлене минималистичной модульними меблями.

З цих виробів Alberta Salotti можна створювати поліфункціональні локації або простору з чітко заданої спрямованістю: робоча або гостьова зона, спальня і т.п.

Один з творців фабрики Alberta Salotti - Джузеппе Сброджіо, як людина, яка любить подорожувати і експериментувати, відразу вибрав одним з векторів розвитку свого бренду експортооріентірованность, в результаті чого близько 50% продукції, що випускається меблів продається в багатьох країнах світу, географія дуже обширна - від Нідерландів і Бельгії до Японії, США країни Південної Америки.

Природно, представлена ​​компанія і на внутрішньому ринку - меблі Alberta Salotti представлена ​​більш, ніж на тисячі торгових майданчиків по всій Італії.

У виробництві меблів дизайнери і виробники використовують як класичні матеріали високої якості - дерево, текстиль (бавовняні тканини, вельвет, жаккарди, жатий шовк, інші варіанти), шкіру, так і досить широко впроваджують інноваційні технології. Італійські меблі Alberta Salotti - це найвища якість, різноманітність стилів і надійність на довгі роки.

Всі
Ліжко
Комод
Тумба приліжкова
Туалетний стіл
Диван
Диван на ніжках
Модульний диван
Крісла
Кушетка
Сервант
Тумба під ТВ
Барна шафа
CONTROLUCE
Black
ORANGE
/