Фабрика Jumbo Collection - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Jumbo Collection (Італія)

Jumbo Collection - це барочні лінії, багато золота, оксамит, шовк, бахрома, вигадливе різьблення по дереву, стрази. Jumbo Collection виробляє елітні меблі неперевершеної якості. Унікальна обробка поверхонь і досконалість кожної деталі досягається мистецтвом спеціально навчених майстрів.
Фабрика Jumbo Collection заснована в 1977 р і спеціалізувалася на м'яких меблів, але з роками виробництво розширювалося. На сьогоднішній день Jumbo Collection пропонує для своїх клієнтів цілий комплекс - починаючи від килимів, люстр, закінчуючи цілим інтер'єром, який передає атмосферу сходу і театральності. В одній колекції можна підібрати спальню, їдальню, дитячу, м'які меблі і кухню.
Всі предмети створював ідейний натхненник Jumbo Collection італійський дизайнер Морено Брамбілла, опрацьовуючи кожну деталь, кожен фрагмент різьблення і породу дерева.
Меблі від Jumbo Collection - це оригінальний і унікальний стиль, який можна з упевненістю назвати стиль Jumbo. Вишуканість і розкіш, краса і комфорт, багатство моделей для будь-якого куточка інтер'єру - все це Jumbo. Будь-який предмет здатний змінити інтер'єр навколо себе і підкреслити вишуканий смак господаря.

Всі
Стілець
Лампа
Дзеркало
Ліжко
Комод
Туалетний стіл
Банкетка
Диван
Крісла
Пуф
Обідній стіл
Консоль
Журнальний стіл
Люстра
Настільна лампа
Настінна лампа
Luxurious furniture
/