Фабрика Seven Sedie - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Seven Sedie (Італія)

У 1965 році Дієго Пива заснував майстерню, де він міг побудувати те, що він робив найкраще: дерев'яні стільці. Підтримавши високу якості і відкривши нові проекти, невеликий столярний магазин став компанією, здатною постійно розширюватися.

Здатність Дієго була винагороджена усвідомленням того, що він дав життя чомусь важливому.

Після довгих років їзди Дієго Пива вирішив передати команду трьом історичним співробітникам: Массімо, Федеріко і Лука. Сьогодні вони знаходяться на вершині компанії, бажаючи продовжити оригінальну філософію, об'єднавши інновації.

З ентузіазмом і ідеями нові менеджери розробили бренд, який зберігає віру з принципами якості та індивідуальності, позиціонуючи його як орієнтир для італійського стилю. Безпечна структура, яка гарантує душі Севенті, збирати постійні новинки ринку.

Удосконалена система управління забезпечує точність і гнучкість. За машинами, однак, є люди: завдяки яким Sevensedie завжди демонструє свою творчу і унікальну сторону.

Букова деревина, дорогоцінні волокна, ексклюзивна майстерність: ретельний підбір матеріалів є основою стільців і середовищ.

Один з принципів компанії - це солідність: клієнти, співробітники та постачальники вже багато років беруть участь в зростанні бренду, часто в ексклюзивних відносинах. Серйозна і надійна гарантія компанії.

Всі
Стіл
Стілець
Ліжко
Комод
Тумба приліжкова
Туалетний стіл
Диван
Крісла
Обідній стіл
Письмовий стіл
Журнальний стіл
Шафа розсувна
Дзеркало в вітальню
Буфет
Сервант
Книжкова шафа
Дзеркало в спальню
Вітрини
The Modern Collection
Ellipse Collection
Butterfly
/