Фабрика Versailles - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів Comodo м. Київ, вул. Саперне поле 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Versailles

Всі предмети меблів:
  Versailles (Італія)

  Уже більше 30 років галерея "Версаль" створила елегантні та функціональні інтер'єри у районі Вашингтона та в усьому світі. У нашій галереї представлені виключно європейські меблі та аксесуари у класичному і сучасному стилі, що дає можливість широкого вибору варіантів для будь-якого житлового або комерційного простору.

  Знаменитості, видатні сановники та багато інших висували Версаль через нашу репутацію відмінного дизайну. Наша елітарна лінійка постачальників використовує лише найкращі матеріали для створення меблів, що триватимуть на все життя.

  Клієнти можуть придбати деталі безпосередньо у нашому виставковому залі або мати меблі, виготовлену відповідно до індивідуальних смаків. Версаль має тісні зв'язки з найкращими європейськими майстрами і може налаштувати вибір за розміром, тканиною та обробкою. Усі замовлені замовлення створюються в європейських робочих кімнатах для доставки безпосередньо у ваш дім або дім.

  Галерея Versailles пропонує найбільший і найвимогливіший вибір предметів інтер'єру в країні. Серед наших пропозицій - це безліч штучних картин та аксесуарів з рук, включаючи порцелянові, бронзові та кришталеві предмети колекціонування, що доповнюють будь-яке дизайнерське приміщення. Версаль несе все, починаючи від скульптур і годинників до ламп та ваз.

  Ми також пропонуємо послуги відмінного дизайну. Починаючи з детального аналізу свого простору, Версаль спеціалізується на різноманітних дизайнерських сервісах, від декоративних гіпсових та архітектурних форм, до спеціальних процедур з обробки вікон та ручних підлогових покриттів.

  Наш веб-сайт містить лише невеликий зразок того, що ми пропонуємо. Щоб переглянути всю нашу колекцію та дізнатись більше про наші послуги, зверніться до Версаля (703) 893-8747 або відвідайте наш виставковий зал у районі Тайсон, штат Вірджинія.

  Всі
  /