Фабрика Agresti - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів Comodo м. Київ, вул. Саперне поле 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Agresti (Італія)

Безпека, елегантність, витонченість: це керівництво для нас Agresti, яке більше 60 років випускає елегантні сейфи, шафи для кессонов, коштовні меблі з майстерні ручної роботи та багато іншого.

Насправді, в нашому широкому асортименті є ексклюзивні латунні намиста, інноваційні швейцарські механізми для автоматичних годин, ящики для зберігання коштовностей всіх видів, відділення, призначені для збору ручок, годинників і документів з відходом, вишукані вироби для сигар і гри, елегантні вина і спиртні підвали.

У наших флорентійських лабораторіях ми вибираємо для вас тільки найкращі матеріали: від металів до шкур, від кристалів до замші, від каменів до латуні, все виготовляється строго з низьким впливом на навколишнє середовище.

На цьому ж заводі ми особисто піклуємося про кожен етап виробничого процесу: сира деревина працює зі здатністю нашої кваліфікованої робочої сили, яка моделює її і перетворює її в те, що стане основою нового творіння.

Єдиними компонентами з-за кордону є ротори автоматичних годин, які надходять в наші лабораторії безпосередньо зі Швейцарії, і дорогоцінні вініри, які постачають нам Африка і США.

Всі інші сировинні матеріали італійського походження і обробляються у Флоренції: під одним дахом всі роботи виконуються від сирої деревини до готової продукції.

Всі
Шафа
Барна вітрина
Сейфи
Шкатулки
Настільні ігри
My Precious Life
My Precious Satisfactions
My Precious Moments
My Right Move
/