Фабрика Antonelli Moravio - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Antonelli Moravio

Всі предмети меблів:
Всі
Сховати
Antonelli Moravio (Італія)

Наша якість є результатом 50-річного дослідження, досвіду та стійкої прихильності.

У молодому віці Мауро і Моравіо Антонеллі почали своє робоче життя як токарі в невеликій майстерні.

Це було в легендарному 1960-х, епоху великої мрії, ентузіазму та загального процвітання, що супроводжувалося масовими культурними змінами.

У Італії ця інтенсивна фаза розвитку стала відома як "Економічний бум". Протягом цього періоду Антонелі M & C виріс міцно і міцно, розвиваючи свій власний виробничий бренд в районі від Cascina до Понтедера і Пізи.

З римського походження, Cascina має процвітаючу столярну традицію з численними меблевими фабриками, а коштовнота в короні в той час була Академією мистецтв, до складу якої увійшли теслярські роботи у своєму навчальному плані.

З 1960-х рр. Ці ресурси столярів, дизайнерів, архітекторів та виробників меблів міста Пізана зробили це синонімом якості та досконалості.

З моменту свого походження до нашого часу, компанія Antonelli M & C пройшла тривалий інтенсивний шлях у секторі меблів, постійно розвиваючи виробничі ноу-хау, отримуючи та дозріваючи власну ділову експертизу, яка залишається провідним джерелом для процвітання компанії.

Тим часом виробництво меблів компанії розширило свої горизонти, від початкової оптової меблів та аксесуарів для вхідних залів до повних колекцій, щоб забезпечити кожну кімнату в будинку специфічними, індивідуальними елементами, відмінними за їх міцний дизайн.

Багато чого змінилося з часу початку бізнесу, але спроможність крокуватися вперед у відповідності з ринковими тенденціями, постійно висвітлюючи нові горизонти, поступово збільшувала свої сили на італійських та міжнародних ринках.

Сьогодні в новій штаб-квартирі компанії, побудованому в 2004 році, більш пізні покоління знайшли своє справжнє місце як власники бізнесу з далекоглядними цілями, які мають бути розроблені, коли-небудь готові вирішувати нові економічні виклики.

Всі
Стіл
Стілець
Шафа
Лампа
Дзеркало
/