Фабрика Arredo Classic - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів Comodo м. Київ, вул. Саперне поле 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Arredo Classic

Всі предмети меблів:
Arredo Classic (Італія)

Заснована в 1998 році в місті Пезаро компанія Arredoclassic була спочатку орієнтована на зовнішній ринок, що не дивно, враховуючи ступінь розвитку меблевої справи в Італії і насиченість внутрішнього ринку.

Природно, для того, щоб завоювати собі місце під під сонцем, новонародженої торгову марку було потрібно проявити неабияку гнучкість у стратегії, готовність впроваджувати інноваційні технології у виробничий процес та мати свій погляд на стиль і дизайн продукції, що випускається.

Що фірма з регіону Марке, розташованому на східному узбережжі Італії, з успіхом продемонструвала, незмінно приймаючи участь в провідних форумах в меблевому світі - в Мілані, Сінгапурі, Парижі, Дубаї і багатьох інших.

Дизайнери Arredoclassic вміють надавати виготовляється колекціям свій стиль і характер, всі меблі для різних житлових зон - віталень, спалень, їдалень, носить фірмовий почерк бренду, добре впізнаваний і цінується користувачами.

В асортименті продукції компанії є також пропозиції для створення інтер'єрів в офісах і готелях.

Фабрика має своїми складськими приміщеннями для готової продукції площею близько десяти тисяч квадратних метрів, що дозволяє досить оперативно виробляти поставки своїм замовникам.

Крім цього, компанія пропонує своїм клієнтам таку опцію, як післяпродажне обслуговування на випадок виникнення непередбачених питань при експлуатації меблів.

При виготовленні продукції використовуються натуральні матеріали і напівфабрикати високої якості, перевірені і сертифіковані.

До створення кожної колекції дизайнери бренду підходять в першу чергу з точки зору створення у майбутнього власника позитивних емоцій, щоб інтер'єр, створений за допомогою меблів Arredoclassic, створював атмосферу затишку і надійності.

Особливу роль в цьому відіграє ручна обробка на заключному етапі виробництва - нанесення різьблення, фольгування золотом, збірка, що і надає в кінцевому підсумку меблів ту чарівну ауру, якою вона згодом наповнює приміщення.

Кожна колекція компанія, кожен предмет інтер'єру - це втілення творчості і любові.

Всі
Стіл
Стілець
Шафа
/