Фабрика Nemo - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Nemo (Італія)

Nemo - один з основних лідерів на ринку, що створює інноваційні дизайнерські світильники.

Фабрика була заснована в 1993 році в Мілані. Дотримуючись шляхом інновацією, який завжди надихав італійський дизайн, ім'я фабрики стали відоме у всьому світі. Колекції сучасних світильників включають в себе моделі, спроектовані Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster + Partners, Hannes Wettstein і Roberto Paoli.

Крім широкої лінійки основної продукції, Nemo випускає колекцію Masters, яка представляє собою унікальну підбірку світлотехнічних ікон стилю, створених такими майстрами як Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand і Kazuhide Takahama.

Світильники фабрики Nemo трансформують ідеї і проекти в області освітлення в продукцію високої якості. Світильники самі говорять за себе, вони стильно виглядають, досконалі технічно, перетворюють простір, в якому знаходяться. У проектах світильники Nemo володіють яскравою індивідуальністю і силою, які не підвладні часу.

Nemo створює світильники із застосуванням сучасних світлодіодних технологій. Фабрика націлена на розвиток і вдосконалення технологій, а також втілення унікальних дизайнерських ідей.

Всі
Торшер
Бра
Люстра
Настільна лампа
/