Фабрика Binova - салон елітних меблів Comodo
Контакти салону Comodo
Салон меблів COMODO м. Київ, вул. Саперне Поле, 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Binova (Італія)

Історія Binova починається в майстерні ремісника. Джованні і Франческо Боллетта жили з тих пір, як вони були дуже молоді, працювали на дерев'яних лавах в Ассізі, обробляли деревину з точністю, оцінювали її якості і визнавали свою душу.

Коли навички ремесла General Motors Giovanni збагачуються придбанням спеціалізованих знань в кузові автомобілів з великим об'ємом автомобілів, які інтегруються з глибокими знаннями в галузі механіки і передових технологій, Binova народилася і починає розповідь про Умбрійськая компанія в світі високоякісних кухонь.

П'ятдесят років досліджень і планування подорожей гарантують ексклюзивні рішення для меблів Binova у виборі матеріалів, в робочих і в системах виробництва меблів, а тісна співпраця з архітекторами і дизайнерами визнаного престижу гарантує смак до сучасності вишуканий, але в той же час ергономічний і функціональний.

Мануфактура, успадкована від сімейної традиції, в поєднанні з постійним пошуком якості в кожній окремій деталі, від внутрішньої обробки до сировини, прекрасно поєднується в кухонному просторі з тверезими і елегантними формами.

Естетика, завжди на службі функціональності, поєднується з технологією, залишаючи правильні простору для потенціалу інновацій.

Модульні композиції, зіставлені зі стінами або на острові, розміщуються з витонченістю і простотою, відновлюючи сцену для людини, яка живе в якості головного героя.

Таким чином, простір зберігає формальну чистоту і невловиму легкість, де вміло переміщатися між смаком, смаком і почуттями.

Завжди вираз просторової безперервності, кухонні середовища сприяють внутрішньої організації, спрямованої на підтримку необхідного порядку при приготуванні страв, в той час як компактність і міцність, серце і душа кухонної шафи Binova, виходять, м'які і несподівані, суворо елегантний італійський дизайн, який гарантує, у той Водночас, незмінна якість з плином часу.

Всі
Кухонна композиція
Кухонна тумба
Тумба
Стійка під плиту
Тумба під магнітолу
Vesta
Ono
Mantis
Scava
Vogue
Regula
Bluna
/