Контакти салону Comodo
Салон меблів Comodo м. Київ, вул. Саперне поле 12, (044) 221-74-99(067) 406-67-04(050) 442-30-14(094) 821-74-99
Салон меблів Comodo м. Львів, вул. Личаківська 15, (067) 324-00-42

Home interior

Altrenotti

Всі колекції:
  Altrenotti (Італія)

  З моменту свого заснування Altrenotti вибрала системи для відпочинку і сну своєї основною продукцією.

  Altrenotti - це завжди місце зустрічей і нових розробок: симбіоз процесів і виробництва, технологічних досліджень та навколишнього нас повсякденної реальності.

  З моменту свого народження, компанія розглядає «системи благополуччя», зокрема для сну і відпочинку, як основу своїх досліджень і рушійну силу стратегії виробництва.

  Дослідницький центр Altrenotti постійно розвиває і комбінує два основних аспекти: з одного боку - потреба в комфорті для здоров'я, з іншого - найбільш просунуті технології.

  Філософія виробництва компанії Altrenotti завжди фокусується на споживача: перш за все - на його сон і відпочинок, але також і на його специфічних вимогах, звичках і фінансових можливостях.

  Природним продовженням цієї філософії є ​​пропозиція широкого спектру продукції, що об'єднується в ланцюжок для створення самого комфортного відпочинку: матраци, подушки, підставки під матраци, ліжка і дивани-ліжка, навіть постільну білизну та аксесуари.

  Всі ці продукти розроблені і створені з урахуванням неперевершених стандартів якості, з великою повагою до навколишнього середовища і з використанням передових технологій і новітніх матеріалів.

   

  Всі
  Матрац
  Комплекти постільної білизни
  /